STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

Wydarzenia

Informacje Ogólne

Nasz patron

Klasy

Przyjaciel Szkoły

Program Wychowawczy

X-lecie Opolskiej "Siódemki"

Kontakt

SUKCESY

Osiągnięcia

Nasze Orły
Laureaci i Finaliści PG7
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2011/2012
Prymus Opolszczyzny
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
KADRA

Rada Pedagogiczna

DZIAŁANIA

Zajęcia Pozalekcyjne

Współpraca z zagranicą

Projekty

Wolontariat

Samorząd Szkolny
Złote Klucze
Bal Karnawałowy
DLA UCZNIÓW

Plan lekcji

Zastępstwa
Zajęcia wyrównawcze
Zajęcia sportowe
Pomoce edukacyjne dla uczniów
DLA RODZICÓW
Współpraca z Rodzicami
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
Wykaz podręczników w roku szkolnym 2011/2012
DLA NAUCZYCIELI
Plan lekcji
Plan dyżurów
DOKUMENTY
WZO PG 7
Statut PG 7
Gimnazjalny strój uczniowski
Stypendium dla uczniów
Duplikat legitymacji
Duplikat świadectwa
Duplikat karty motorowerowej



 

 

SPORT

 



 

               

 

"KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ MISTRZEM"

Pozalekcyjne zajęcia sportowe w PG 7


Dzień tygodnia


Godzina

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Poniedziałek

14.30-16.00

Szkolna Liga Piłki Nożnej

  • Klasy I , II, III - szkolna liga piłki nożnej

  • Boule

  • Wyrównywanie szans - 1 x w miesiącu

mgr Bogdan Wiater

Wtorek

14.30-16.00

Sport i Rekreacja

  • Tenis stołowy

  • Tenis ziemny

  • Badminton

mgr Paweł Franek

środa


14.30-16.00

Zespołowe Gry Sportowe

  • Piłka siatkowa

  • Tenis stołowy


mgr Dariusz Żerdecki

środa



14.30-16.00


Sport i Rekreacja

  • Piłka siatkowa

  • Koło Ratownictwa Medycznego - 1 x w miesiącu

  • ,,Sporty zimowe'' (łyżwiarstwo, saneczkarstwo, narciarstwo, snowboard) przygotowanie do uprawiania sportów zimowych, i wyjazdu na obóz narciarsko - snowboardowy)

mgr Joanna Kot-Bryła



Czwartek



14.30-16.00

Szkolna Liga Trójek - Piłki Siatkowej

  • Nordic Walking

  • Wyrównywanie szans

  • Klasy I, II, III liga piłki siatkowej - 2 x w miesiącu


mgr Dorota Szczepanik


Czwartek



14.30-16.00

Szkolna Liga Trójek - Piłki Siatkowej

  • Koło Taneczne

  • Wyrównywanie szans

  • Klasy I, II, III liga piłki siatkowej - 2 x w miesiącu


mgr Justyna Drążek

Poniedziałek - Piątek



14.30-16.00

SZKOLNA LIGA MISTRZÓW

Rywalizacja klas I i II o najbardziej usportowiona klasę w naszym gimnazjum.

Terminy i rodzaj rozgrywek będą podane z tygodniowym wyprzedzeniem.

Nauczyciele wychowania fizycznego


 



 

Szkolna Liga Piłki Nożnej 2012-2013

Uczestnicy: GRUPA A: 1B, 1D, 2A, 2E, 2F, 3B GRUPA B: 2B, 2C, 2D, 3A, 3C

Mecze rozgrywane w składach: 4os.+bramkarz

System: KAŻDY Z KAŻDYM w GRUPIE

Play-off: awansują 4 najlepsze drużyny z grup

Czas rozgrywki: 2x7min.

Godziny rozgrywanych meczów: PONIEDZIAŁEK 14.35, 14.55, 15.15, 15.35

Sędzia i opiekun: BOGDAN WIATER

Grupa A



Klasa

Liczna rozegranych meczów

PUNKTY

Liczba strzelonych bramek

Liczba straconych bramek

1.

3B

3

9

17

1

2.

2A

3

9

13

2

3.

1D

3

6

7

3

4.

2E

2

0

3

8

5.

2F

2

0

0

7

6.

1B

3

0

1

20

Grupa B

Klasa

Liczna rozegranych meczów

PUNKTY

Liczba strzelonych bramek

Liczba straconych bramek

1.

3A

3

7

15

3

2.

3C

3

7

10

4

3.

2D

4

6

7

6

4.

2C

3

3

11

5

5.

2B

3

0

0

25








1 kolejka 15.10.2012

A g.14.35 1B-3B 0:11 Krakowian x 5, Michala x 2, Dybowski x 2, Wójcik R., Wołoszyński

B g.14.55 2C-3C 1:3 Pluciński D.; Kucharski x 2, Mikłuszka

A g.15.15 1D-2F 4:0 Bochenek x 2, Olejnik, Sokolski

B g.15.35 2D-3A 0:2 Banik, Tworek

2 kolejka 22.10.2012

A g.14.35 2A-2E 4:2 Czarnotta, Jesionek x 3; Bogucki, Smak

B g.14.55 3C-2D 4:0 Kucharski x 2, Gadek, Mikłuszka

A g.15.15 1B-1D 1:3 Krzemiński; Grzyb, Bujnicki, Olejnik

B g.15.35 2B-2C 0:10 Pluciński D. x 4, Dunikowski x 5, Hebda

3 kolejka 29.10.2012

A g.14.35 3B-2E 4:1 Dybowski x 2, Wójcik R., Wołoszyński; Wiśnieski Ł.

B g.14.55 2D-2B 5:0 Figura x 4, Borowski

A g.15.15 2F-2A 0:3 WALKOWER

B g.15.35 3A-3C 3:3 Wilanowski, Żdanow, Niżyński; Kucharski x 3

4 kolejka 5.11.2012

A g.14.35 1D-3B 0:2 Krakowian x 2

B g.14.55 2B-3A 0:10 Niżyński x 3, Żdanow x 2, Tworek x 2, Banik x 2, Wilamowski

A g.15.15 2A-1B 6:0 Czarnotta, Jesionek x 3, Chu-Ngoc D. x 2

B g.15.35 2C-2D 0:2 Figura, Borowski

5 kolejka 12.11.2012

A g.14.35 2E-2F

B g.14.55 3A-2C

A g.15.15 2A-3B

B g.15.35 3C-2B

6 kolejka 19.11.2012 PRZERWA

7 kolejka 26.11.2012

A g.14.35 3B-2F

A g.14.55 1D-2A

A g.15.15 1B-2E

8 kolejka 3.12.2012

A g.14.35 2F-1B

A g.14.55 2E-1D

PLAY-OFF

 

 

grafika_szkoly.jpg

FORUM UCZNIOWSKIE NASZEJ SZKOŁY

SZKOLNA GAZETKA "KLEKS"

 

SZKOLNA TELEWIZJA