STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

Wydarzenia

Informacje Ogólne

Nasz patron

Klasy

Przyjaciel Szkoły

Program Wychowawczy

X-lecie Opolskiej "Siódemki"

Szkolny doradca zawodowy

Kontakt

R E K R U T A C J A

SUKCESY

Osiągnięcia

Stypendium

Nasze Orły
Laureaci i Finaliści PG7
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Prymus Opolszczyzny
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
KADRA

Rada Pedagogiczna

DZIAŁANIA

Zajęcia Pozalekcyjne

Współpraca z zagranicą

Projekty

Wolontariat

Samorząd Szkolny
Złote Klucze
Bal Karnawałowy
DLA UCZNIÓW

Plan lekcji

Zastępstwa
Zajęcia wyrównawcze
Zajęcia sportowe
Pomoce edukacyjne dla uczniów
DLA RODZICÓW
Współpraca z Rodzicami
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
Wykaz podręczników
DLA NAUCZYCIELI
Plan lekcji
Plan dyżurów
Arkusze obserwacji
Sprawozdanie z pracy nauczyciela
Sprawozdanie z działań wychowawczych
Sprawozdanie lidera zespołu przedmiotowego
Sprawozdanie z działań profilaktycznych
Sprawozdanie z realizacji godzin
z art. 42 KN
Karta wycieczki
DOKUMENTY
Regulaminy
Ewaluacja wewnetrzna
Duplikat legitymacji
Duplikat świadectwa
Duplikat karty motorowerowej



 

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE




Laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w bieżacym roku szkolnym zostali:


matematyka:

Michał Kopka klasa III C

chemia:

Michał Kopka klasa III C, Wiktor Miller klasa III A

geografia

Michał Kopka - kl. III C

historia:

Katarzyna Pach - klasa III B
Michał Kopka – kl. III C
Edyta Naworska – kl. III F
Katarzyna Hetmańczyk – kl. III F
Jakub Bogucki – kl. II E

fizyka:

Michał Kopka - III C
Kacper Jagiełło - III D


biologia:

Michał Kopka - III C
Estera Horodyska - III E
Aleksandra Zasańska - III F
Grzegorz Smak - II E

technika:

Maciej Nielski - II F


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



W roku szkolnym 2012/2013

26 uczniów naszego Gimnazjum zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych, a tym samym uzyskało tytuł Finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.


Są to następujący uczniowie:

1. Matematyka:

Michał Kopka – kl. III C


Martyna Magiera – kl. III E



2. Chemia:

Michał Kopka – kl. III C


Wiktor Miller – kl. III A



3. Zajęcia techniczne:

Maciej Nielski – kl. II F



4. Geografia:

Michał Kopka - kl. III C



5. Fizyka:

Michał Kopka - kl. III C


Krzysztof Strzała – kl. III A


Kacper Jagiełło – kl. III D


Piotr Bogdoł – kl. III A



6. Historia:

Anna Mieszczak – kl. III F


Michał Kopka – kl. III C


Edyta Naworska – kl. III F


Katarzyna Hetmańczyk – kl. III F


Michał Jędrzejczak – kl. III E


Jakub Bogucki – kl. II E


Rafał Wójtowicz - kl. III E


Grzegorz Smak – kl. II E



7. Biologia:

Michał Kopka – kl. III C


Estera Horodyska – kl. III E


Katarzyna Pach – kl. III B


Aleksandra Zasańska – kl. III F


Grzegorz Smak – kl. II E



8. Religia:

Joanna Rosicka – kl. II E

Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia na kolejnym etapie.







TERMINARZ WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM W ROKU SZKOLNYM 2012/ 2013


L.p.

Nazwa Konkursu

Siedziba Wojewódzkiej Komisji Konkursowej

Przewodnicząca/ y Wojewódzkiej Komisji Konkursowej

Terminy eliminacji

ETAP SZKOLNY –

- PG 7 OPOLE

ETAP

MIEJSKO-GMINNY

ETAP WOJEWÓDZKI

1.

Konkurs Polonistyczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Helga Bieniusa

07.11.2012, godz. 14:30, s. 46

p. Wojciech Kusek

19 lutego 2013 r.

godz. 9:00

21 marca 2013 r.

godz. 10:00

2.

Konkurs Języka Angielskiego

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Aneta Bojarska

15.11.2012, godz. 14:30, s. 38, 40, 49, 51

p. Beata Czyszczoń

23 stycznia 2013 r.

godz. 9:00

28 luty 2013 r.

godz. 10:00

3.

Konkurs Języka Niemieckiego

TSKN na Śląsku Opolskim

MDK w Opolu

Zuzanna Donath-Kasiura

21.11.2012, godz. 14:30, s. 37A

p. Daniel Macioł

22 stycznia 2013 r.

godz. 9:00

5 marca 2013 r.

godz. 10:00

4.

Konkurs Historyczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Anna Gołębiowska

14.11.2012, godz. 14:30, s. 50

p. Wojciech Knosala

18 stycznia 2013 r.

godz. 9:00

08 marca 2013 r.

godz. 10:00

5.

Konkurs Geograficzny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Henryk Zug

19.11.2012, godz. 14:30, s. 25

p. Danuta Lech

13 lutego 2013 r.

godz. 9:00

19 marca 2013 r.

godz. 10:00

6.

Konkurs Biologiczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Mariola Szczecińska

12.11.2012, godz. 14:30, s. 23

p. Katarzyna Mróz

15 lutego 2013 r.

godz. 9:00

15 marca 2013 r.

godz. 10:00

7.

Konkurs Matematyczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Teresa Dziemidowicz

22.11.2012, godz. 14:30, s. 15

p. Ewa Czerkawska

20 lutego 2013 r.

godz. 9:00

20 marca 2013 r.

godz. 10:00

8.

Konkurs Chemiczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Anna Drynda

23.11.2012, godz. 13:30, s. 37

p. Krystyna Piwińska

22 lutego 2013 r.

godz. 9:00

22 marca 2013 r.

godz. 10:00

9.

Konkurs Fizyczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Małgorzata Kostrzewa

20.11.2012, godz. 14:30, s. 35

p. Roman Kisiel

14 lutego 2013 r.

godz. 9:00


07 marca 2013 r.

pisemny godz. 10:00

14 marca 2013 r. praktyczny

godz. 10:00

10.

Konkurs Techniczny

Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu

Wiesław Bartoszek

19.11.2012, godz. 14:30, s. 17 p. Grzegorz Labisz

11 lutego 2013 r.

godz. 9:00

25 marca 2013 r.

godz. 10:00

11.

Konkurs Informatyczny

Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu

Sebastian Cichoń

16.11.2012, godz. 14:30, s. 45

p. Grzegorz Labisz

18 lutego 2013 r.

godz. 9:00

18 marca 2013 r.

godz. 10:00

12.

Konkurs Wiedzy Religijnej

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu - organizator


24.10.2012, godz. 14:30, s. 39

p. Magdalena Wąsacz

03 grudnia 2012 r.

11 marca 2013 r.


Koordynatorem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu jest pani Marta Ossowska tel. (077) 454 27 14 wew. 31

Koordynatorem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Kuratorium Oświaty w Opolu jest wizytator Dorota Wieczorek tel. (077) 452 44 09





 

:: Laureaci i finaliści 2011/2012 ::


Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
 

Kaleta Karolina - laureatka

Grzęda Maciej - finalista

Uchnast Małgorzata - finalistka

Bisowska Julia - finalistka


 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
 

Kopka Michał - laureat

Argier Adam - laureat


 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
 

Kopka Michał - laureat

Argier Adam - laureat

Jastrzębski Rafał - laureat

Hamryszak Mirosław - finalista

Klimek Marcin - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Kopka Michał - laureat

Beker Katarzyna - laureatka

Czerwińska Marta - laureatka

Tomaszek Zuzanna - laureatka

Kochanowska Marta - laureatka

Demska Katarzyna - finalistka

Magierowski Michał - finalista

Bisowska Julia - finalistka

Hetmańczyk Katarzyna - finalistka


 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Kopka Michał - laureat

Litwiniec Michał - laureat

Karolina Kaleta - laureatka

Naworska Edyta - laureatka

Sacała Katarzyna - finalistka

Hamryszak Mirosław - finalista


 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
 

Kopka Michał - finalista

 

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
 

Kopka Michał - laureat

Kaleta Karolina - laureatka

Litwiniec Michał - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 

Włodarczyk Beata - laureatka

Kaleta Karolina - laureatka

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny
 

Nielski Maciej - finalista


 

Burgundzki Konkurs Stypendialny

Kaleta Karolina - laureatka
 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
 

Matysiak Mateusz - laureat

Kostrzewski Patryk - laureat
 

 

Konkurs Wiedzy Religijnej
"Gimnazjalista 2012"


Rosicka Joanna - laureatka

 



 

Awans do etapu miejsko-gminnego uzyskali następujący uczniowie:

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny:

- Filip Hein kl. 3f

- Daniel Stadnik kl. 3e

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

- Michał Kopka kl. 2c

- Michał Litwiniec kl. 3f

- Karolina Kaleta kl. 3f

- Karol Bodzioch kl. 2f

- Filip Hein kl. 3f

- Katarzyna Beker kl. 3e

- Daniel Stadnik kl. 3e

- Jarosław Korzeniowski kl. 3d

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

- Katarzyna Beker kl. 3e

- Marta Czerwińska kl. 3e

- Marta Kochanowska kl. 3e

- Beata Włodarczyk kl. 3e

- Katarzyna Demska kl. 3f

- Zuzanna Tomaszek kl. 3c

- Julia Bisowska kl. 3f

- Katarzyna Hetmańczyk kl. 2f

- Michał Magierowski kl. 3b

- Michał Kopka kl. 2c

- Adam Kandut kl. 3a

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

- Dominika Żwak kl. 3f

- Michael Żdanow kl. 2a

- Przemysław Halupczok kl. 2b

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny

- Maciej Nielski kl. 1f

- Marcin Grądowy kl. 3a

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

- Michał Kopka kl. 2c

- Mirosław Hamryszak kl. 3f

- Rafał Jastrzębski kl. 3e

- Adam Argier kl. 3f

- Marcin Klimek kl.3f

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

- Julia Bisowska kl.3f

- Karolina Kaleta kl.3f

- Agnieszka Figura kl.3a

- Aleksandra Mazur kl.3f

- Małgorzata Uchnast kl.3f

- Agnieszka Barbach kl.3e

- Anna Ganowska kl.3e

- Maciej Grzęda kl.3a

- Katarzyna Sacała kl.3a

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

- Adam Argier kl.3a

- Michał Kopka kl.2c

- Karolina Kaleta kl.3f

- Katarzyna Sacała kl.3a

- Aleksander Wiśniowski kl.3a

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 - Zuzanna Tomaszek kl.3c

- Katarzyna Sacała kl.3a

- Filip Hein kl.3f

- Joanna Stachera kl. 3e

- Adam Szmolke kl.3e

- Jagoda Kania kl.3e

- Beata Włodarczyk kl.3e

- Karolina Kaleta kl.3f

- Kamila Majgier kl.3e

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

- Damian Chmielewski kl.3c

- Michał Kopka kl.2c

- Adam Argier kl.3a

- Rafał Jastrzębski kl.3e

  

Wojewódzki Konkurs Historyczny

- Michał Kopka kl.2c

- Edyta Naworska kl.2f

- Michał Litwiniec kl.3f

- Mirosław Hamryszak kl.3f

- Katarzyna Sacała kl.3a

- Katarzyna Beker kl.3e

- Marta Czerwińska kl.3e

- Karolina Kaleta kl.3f

- Katarzyna Hetmańczyk kl.2f

- Anna Mieszczak kl.2f

- Mateusz Newiger kl.2e

- Michał Jędrzejczak kl.2e

- Rafał Wójtowicz kl.2e

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Religijnej

- Joanna Rosicka kl.1e

- Wiktor Pielużek kl.1e

 

Olimpiada promocji zdrowego stylu życia PCK

 - Rafał Wójtowicz kl.2e

  



 

 

grafika_szkoly.jpg

FORUM UCZNIOWSKIE NASZEJ SZKOŁY

SZKOLNA GAZETKA "KLEKS"

 

SZKOLNA TELEWIZJA