STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

Wydarzenia

Informacje Ogólne

Nasz patron

Klasy

Przyjaciel Szkoły

Program Wychowawczy

X-lecie Opolskiej "Siódemki"

Kontakt

R E K R U T A C J A

SUKCESY

Osiągnięcia

Stypendium

Nasze Orły
Laureaci i Finaliści PG7
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2011/2012
Prymus Opolszczyzny
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
KADRA

Rada Pedagogiczna

DZIAŁANIA

Zajęcia Pozalekcyjne

Współpraca z zagranicą

Projekty

Samorząd Szkolny
Złote Klucze
Bal Karnawałowy
DLA UCZNIÓW

Plan lekcji

Zastępstwa
Zajęcia wyrównawcze
Zajęcia sportowe
Pomoce edukacyjne dla uczniów
DLA RODZICÓW
Współpraca z Rodzicami
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
Wykaz podręczników w roku szkolnym 2012/2013
DLA NAUCZYCIELI
Plan lekcji
Plan dyżurów
Arkusze obserwacji
Sprawozdanie z pracy nauczyciela
Sprawozdanie z działań wychowawczych
Sprawozdanie lidera zespołu przedmiotowego
Sprawozdanie z działań profilaktycznych
Sprawozdanie z realizacji godzin
z art. 42 KN
Karta wycieczki
DOKUMENTY
Regulaminy
Ewaluacja wewnetrzna
Duplikat legitymacji
Duplikat świadectwa
Karta motorowerowa



 

 

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

 



 

LAUREACI I FINALIŚCI 2001-2013

 

  • Tytuł Opolski Super Orzeł - 1

  • Sportowiec Roku – 2

  • Tytuł Opolski Orzeł - 77

  • Stypendium „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – 1

  • Prymus Opolszczyzny - 6

  • Stypendium Marszałka Województwa Opolskiego - 2

 

ZESTAWIENIE LAUREATÓW I FINALISTÓW
W LATACH 2001-2013

 

Nazwa konkursu

Laureaci

Finaliści

Fizyczny

25

16

Historyczny

34

24

Chemiczny

14

5

Geograficzny

9

29

Język Angielski

6

16

Biologiczny

19

11

Matematyczny

2

10

Religia

2

1

Wiedza o j. polskim

2

-

Technika

2

1

Burgundzki Konkurs Stypendialny

5

1

Język Polski

3

6

Informatyka

-

1

 

125

121

 

Zestawienie dotyczy laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz Burgundzkiego Konkursu Stypendialnego.

 



 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 



Wojewódzki Konkurs Matematyczny


Michał Kopka laureat

Martyna Magiera finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny


Michał Kopka laureat

Wiktor Miller laureat


Wojewódzki Konkurs Geograficzny


Michał Kopka laureat


Wojewódzki Konkurs Fizyczny


Michał Kopka laureat

Kacper Jagiełło laureat

Krzysztof Strzała finalista

Piotr Bogdoł finalista


Wojewódzki Konkurs Historyczny


Michał Kopka laureat

Edyta Naworska laureatka

Katarzyna Hetmańczyk laureatka

Jakub Bogucki laureat

Anna Mieszczak finalistka

Michał Jędrzejczak finalista

Katarzyna Pach finalista

Rafał Wójtowicz finalista

Grzegorz Smak finalista


Wojewódzki Konkurs Biologiczny


Michał Kopka laureat

Estera Horodyska laureatka

Aleksandra Zasańska laureatka

Grzegorz Smak laureat

Katarzyna Pach finalistka


Wojewódzki Konkurs Techniczny


Maciej Nielski laureat


Konkurs Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista 2013”


Joanna Rosicka finalistka





 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
 

Kaleta Karolina - laureatka

Grzęda Maciej - finalista

Uchnast Małgorzata - finalistka

Bisowska Julia - finalistka


 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
 

Kopka Michał - laureat

Argier Adam - laureat


 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
 

Kopka Michał - laureat

Argier Adam - laureat

Jastrzębski Rafał - laureat

Hamryszak Mirosław - finalista

Klimek Marcin - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Kopka Michał - laureat

Beker Katarzyna - laureatka

Czerwińska Marta - laureatka

Tomaszek Zuzanna - laureatka

Kochanowska Marta - laureatka

Demska Katarzyna - finalistka

Magierowski Michał - finalista

Bisowska Julia - finalistka

Hetmańczyk Katarzyna - finalistka


 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Kopka Michał - laureat

Litwiniec Michał - laureat

Karolina Kaleta - laureatka

Naworska Edyta - laureatka

Sacała Katarzyna - finalistka

Hamryszak Mirosław - finalista


 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
 

Kopka Michał - finalista



 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
 

Kopka Michał - laureat

Kaleta Karolina - laureatka

Litwiniec Michał - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 

Włodarczyk Beata - laureatka

Kaleta Karolina - laureatka

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny
 

Nielski Maciej - finalista


 

Burgundzki Konkurs Stypendialny

Kaleta Karolina - laureatka